050-432-45-83 centre.lik@gmail.com
ЛІК – лідер мовної освіти з 1992 року.

Понад 25 років практики комунікативної методики, тисячі вдячних студентів, сотні отриманих сертифікатів та безліч можливостей для освітнього та професійного росту. 

Ми навчаємо різних європейських мов: англійська, німецька, словацька, чеська та італійська. Більш того, ми проводимо заняття й для іноземців, що бажають вивчити українську чи російську мови.

Також ЛІК є офіційним акредитованим центром з прийому Кембриджзьких екзаменів, сертифікати яких визнаються в  понад 130 країнах світу.

LIK не тільки дає можливість зареєстуватись та здати міжнародний екзамен, а й проводить підготовчі курси, якість та професійність  яких вражає навіть найвимогливіших студентів.

“Знати мови означає розширювати свої можливості” – наше кредо, яке ми з року в рік втілюємо в життя.

Неймовірний та надзвичайно цікавий розмовний клуб для малечі. 
Щосуботи на дітвору чекають захопливі заняття різноманітної тематики та найпрофесійніші викладачі. Ми віримо, що наші заняття не тільки поглиблять розмовні навички діток, а й сформують у них інтерес до навчання. 

Наша спеціально розроблена програма враховує вікові особливості дітей, їх вподобання та прагнення.

 

Ми вчимося дружити, комунікувати і взаємодіяти з однолітками, здобуваємо навички самостійності, розвиваємо творчість, тобто дізнаємось про світ і себе, тільки все це англійською.

Концепція нашого KIDS’ CLUB  створена професіоналами для того, щоб дитина не тільки розважилась, а й з розвинула володіння англійською мовою та максимально корисно провела час.

Нашасуперсилаполягає в тому, що ми не тільки проводимо уроки англійської, а й забезпечуєм  середовище для швидшого та цікавішого подолання мовного барєру.

А ще наші вчителі отримують не менше задоволення від проведення Kids’ Club, ніж дітки, тому найкращий результат гарантований.

Вартість клубу: 80 грн. (за 2 години)
Чекатимемо на вас за адресою: вул. Фединця, 39 (2 поверх).

Бронюйте місця за телефоном – 0504324583, чи іншим зручним для вас способом. 

Кількість місць у групах клубу дійсно обмежені, тому потурбуйтеся повідомити нас заздалегідь про ваші плани приєднатися до нас саме цієї суботи. 
Зробіть вихідні своєї малечі незабутніми!

Наталя

Наталя Cередяк

Координатор KIDS' CLUB
Дипломований викладач IH Certificate in Teaching English; TKT Module 1; TKT Module 2. Учасниця IX Annual Cambridge Day Conference

Підбірка безкоштових мовних клубів від LIK, Linguistic centre
Лариса

Лариса Павлишинець

координатор Deutschclub
Дипломований викладач Großes Deutsches Sprachdiplom (рівень C2) та Grünes Diplom (додаткова двохрічна освіта Ґете інституту)

Якщо вже давно плануєте опанувати німецьку, але ніяк не вдається знайти репетитора чи складно зрозуміти граматику, навчаючись за посібниками – спробуйте безкоштовний німецький клуб, який одразу змінить ваше ставлення до цієї мови .

Клуб збирається по середах раз у два тижні та завжди має нову та інтригуючу  тему для дискурсу.

Лариса – високопрофесійний викладач, що підтверджує свою кваліфікацію не тільки чудовим проведенням занять, а й декількома міжнародними дипломами.

Окрім професійних якостей, вона ще є цікавою співрозмовницею, що не раз зауважували відвідувачі німецького клубу.

Найдовгоочікуваніший, бо проводиться лише раз на місяць, але найбільш розслаблений та атмосферний англомовний клуб. Ідеально підходить для тих, хто хоче провести вечір з хорошою компанію та цікавим фільмом.

Під часто перегляду відвідувачі клубу виконують нескладні і цікаві завдання, які спрямовані на розвиток всіх чотирьох навичок володіння мовою: слухання,читання, письма і, звичайно, говоріння.

Це можливість не тільки переглянути фільм мовою оригіналу, а й навчитись висловлювати свою думку англійською мовою, перевірити власні здібності і звичайно вивчити цікаві фрази, які вживають герої у своїх діалогах.

Якщо ви цінуєте якісні фільми, якщо надаєте перевагу перегляду мовою оригіналу, якщо вам кортить обговорювати найцікавіші сцени з однодумцями, шукати для себе нове кіно, ділитися з іншими своїми улюбленими фільмами, ласкаво просимо до нашого клубу. Буде весело, буде сумно, буде захоплююче, буде зворушливо, буде англійською.

 

Таня

Тетяна Юрик

координатор Cinema Club
Дипломований викладач CELTA, відвідала конференції IH та Modular Course for teachers, має диплом Master’s Degree in English Language and World Literature

Певно, найпопулярніший з усіх перечислених. Вікова категорія коливається від позначки 15, а інколи й переходить за 50. Втім, це ще ніколи не завадило відвідувачам корисно та продуктивно провести час.

Клуб збирається раз у 2 тижні і вже має своїх постійних, люблячих студентів, які радо приймуть в свій колектив новачків.
Тема клубу щоразу інша і щоразу не менш цікава.

Куратором є Фейвор – амбіційна та повна цікавих задумів дівчина, родом з Нігерії. Її життєвий оптимізм та вміння заінтригувати розговорить навіть найбільш мовчазних відвідувачів.

 

 Знайдіть всього годинку вільного часу  і гайда в LIK вчити мови! 

Якщо відвідувати наведені вище мовні клуби – процес вивчення іноземної стане більш легким і цікавим. Пам’ятайте, усе залежить тільки від вашого бажання та мотивації, а цікавість та ефективність беруть на себе професіонали з LIKу!

 

Успіхів!

Найближчі події у мовній школі

No event found!

Залишити відповідь

Закрити меню