050-432-45-83 centre.lik@gmail.com

 

Культ професійного вчителя, або як в Ужгороді тренуються викладачі

Ні для кого не секрет, що для успішного опанування іноземної мови чи не найбільше значення має викладач.

Викладачі повинні не просто відмінно володіти мовою, а ще й вміти ефективно та цікаво подавати матеріал, пояснювати, контролювати навчальний процес.

 

Саме на різні навички та методики викладання націлені курси підвищення кваліфікації для вчителів  «Teacher Development Courses» від LiK, linguistic centre.

 

Семінари проводять сертифіковані Кембриджським Університетом викладачі, які, перш за все, мають досвід роботи в мовній школі як з дітьми, так і з дорослими.

 

Віка

Вікторія Гитик

тренер семінарів
Дипломований викладач CELTA-Secondary Cambridge University; PTE General та PTE for Young Learners

Курси розвитку вчителів в ЛІКу покликані підвищити рівень викладання іноземних мов у місті і розширити кругозір викладачів у сфері. Тематика семінарів зумовлена найактуальнішими труднощами, з якими стикаються вчителі мов.

Кожен семінар являє собою  поєднання теорії з практикою в таких площинах, як планування уроків, застосування навчальних методик, джерела та ресурси тощо.

Кожен викладач, що відвідав семінар, залишає стіни ЛІКу з безцінним багажем, оскільки інформацію та матеріали, отримані щойно, він може застосувати сьогодні ж на своєму уроці.

Цей проект приносить безліч нових ідей щодо проведення уроку та якості його контенту.

(Вікторія Гитик)

Таня

Тетяна Юрик

тренер семінарів
Дипломований викладач CELTA, відвідала конференції IH та Modular Course for teachers, має диплом Master’s Degree in English Language and World Literature

Так само, як не можна повністю вивчити мову, неможливо за певний час стати викладачем на  всі 100 %. Потрібно примножувати знання, вдосконалювати навички, розвиватись, ставити цілі та досягати їх.

Сучасний викладач англійської мови не зупиняється на університетському дипломі і здатністю розмовляти іноземною мовою.

Ця людина усвідомлює, що якщо є можливість отримати якісні знання, то потрібно за неї триматись. Це людина, яка прагне мислити критично, осягнути нові горизонти.

Саме таких людей ми з радістю приймаємо на наших семінарах і готові поділитися власними знаннями і секретами.

(Тетяна Юрик) 

Багато викладачів міста вже взяли участь у семінарах та продовжують відвідувати їх. На жаль, поки мова йде переважно про вчителів приватних шкіл та репетиторів, які зацікавлені у власному розвитку.

Планується співпраця й з місцевими загальноосвітніми школами, оскільки саме в них зосереджується освіта юного покоління, для якого вивчення мов є обов’язковою умовою успішності подальших навчання та кар’єри.

Я вперше завітала у ЛІК саме на семінар для вчителів міста, який проводила Тетяна Юрик. Мене здивувало те, що ця школа хоче чогось навчити і інших, не тільки своїх працівників. Після цієї події я змінила своє ставлення до навчального процесу та до його результату.

ЛІК проводить також внутрішні семінари, максимально сприяє професійному розвитку своїх вчителів, як сказала моя колега: “ЛІК формує своїх вчителів”. За це я його ціную.         

Якщо Ви студент і ще не визначилися чи бути перекладачем, вчителем чи мовознавцем, то ці семінари допоможуть визначитися.

Якщо Ви вчитель у початковій чи середній школі і помічаєте, що Ваші уроки важкі для сприйняття чи немотивуючі для учнів, то ці семінари надихають, а також дають змогу самим відчути себе учнями та передбачити труднощі, проаналізувати їх.

Якщо Ви репетитор і бажаєте саморозвитку чи зміни роботи, то це чудовий шанс для експериментів.

Якщо Ви людина, яка готова вкладати у свої знання і не боїться змін, то ці семінари змінять і Вашу думку про роль вчителя та цінність результату Вашої роботи.

(Катерина Надь)

Залишити відповідь

Закрити меню