050-432-45-83 centre.lik@gmail.com

Гарно відпочили влітку? ☀️
Сподіваємось, що Ви ще й вдосталь набрались сил для нового навчального року. 💪

Не турбуйтесь, за це літо ми не втратили професійний “тонус”, адже чудово попрацювали на інтенсивах, здавали міжнародні тести та навчались на CELTA in Uzhhorod, Ukraine.

А все це для того, щоб захоплювати Вас не тільки максимально цікавою програмою, а й розширити арсенал новими техніками викладання.

Тож ласкаво просимо до нашої школи, якщо Ви бажаєте:

 вдосконалити володіння мовою

 вивчити мову “з нуля”

 підготуватись/склати міжнародний екзамен

 відвідати цікавезні мовні клуби

 Ви – викладач, що не стоїть на місці і прагне навчитися нових методик та отримати сертифікат міжнародного зразку? Тоді Вам також до нас!

Наші переваги:

Понад 25 років досвіду!

Підтверджена кваліфікація викладачів.
Окрім державного, наші викладачі мають ще й міжнародні дипломи, такі як CELTA, IHС, TKT, Großes Deutsches Sprachdiplom, Grünes Diplom та інші.

2015 року ми стали Кембріджським освітнім центром з вивчення англійської мови та підготовки до міжнардних іспитів – Офіційним підготовчим центром Cambridge Assessment English.

Ми працюємо за комунікативною методикою – використовуємо перевірені навчальні матеріали та доповнюємо їх власними напрацюваннями (яких є чимало, завдячуючи потужній методичній базі);

Окрім майже щотижневих внутрішніх курсів проводимо й тренінги для вчителів та репетиторів з інших шкіл та мовних центрів;

Плідно поповнюємо свій арсенал новітніми методиками, щоб зробити кожне заняття ідеальним 😎.

 

Цей список можна продовжувати ще дуже довго, але саме зараз радимо Вам поспішити зареєструватись на співбесіду та потрапити в найбільш підходящу групу!

 

☎️Наш адміністратор зажди радо відповість на всі Ваші питання за телефоном: 050 432 45 83 та адреcою: вул. Фединця, 39 (2 поверх).

Залишити відповідь

Закрити меню