050-432-45-83 centre.lik@gmail.com

Уже зовсім скоро жителі Ужгорода матимуть унікальну змогу скласти 3 міжнарожні Кембриджські іспити та отримати сертифікат про знання англійської мови.

Кембриджські іспити – це низка тестів Cambridge English:

English Test (KET)

Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні (А2). Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи.

Preliminary English Test (PET)

Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні (B1).

First (FCE)

– відповідає рівню В2, може бути також рекомендований для старшокласників середніх навчальних закладів відповідно до листа МОН України (№94 від 08.02.2016) і зараховується як 12 балів з англійської мови (державна підсумкова атестація).

Нагадуємо, успішне складання міжнародних тестів часто є обов’язковою умовою при вступі до навчального закладу за кордоном, отриманні роботи в іноземній компанії або при переїзді в іншу країну.

Обирайте свій тест і реєструйтесь якомога швидше!

Кембриджські іспити з англійської в Ужгороді

Залишити відповідь

Закрити меню