050-432-45-83 centre.lik@gmail.com

 

Спішимо повідомити дуже важливу інформацію: цього року в Ужгороді заплановано аж 11 🤩 сесій Кембриджських іспитів.

Для Вашої зручності ми створили календар, варто лише обрати відповідний рівню тест та зручну дату. Також не забудьте сконтактуватись з нами для реєстрації! 😉

Не повірите, але частина цих іспитів запланована … для школярів! 
Так, ми не помилились, дитячі тести зараз вкрай популярні і дуже полегшують життя майбутнім абітурієнтам.

Яким чином?🤔
Отримавши сертифікат цього іспиту школяру більше не доведеться здавати виснажливі вступні випробування до іноземного ВНЗ.
Більш того, деякі з них звільняють від ДПА, автоматично забезпечивши найвищий бал!

До речі, сертифікат не має терміну придатності, тобто Ви, чи Ваша дитина, можете використовувати його протягом всього життя без оновлень та зайвих витрат 😊

❗️Коротко про кожен з іспитів:

📌English Test (KET)
Це початковий тест із серії Кембриджських екзаменів, який перевіряє здатність спілкуватися англійською мовою в повсякденних ситуаціях на елементарному рівні (А2). Це означає, що ви здатні використовувати англійську мову в повсякденному житті, наприклад, подорожуючи.

📌Preliminary English Test (PET)
Іспит PET Cambridge English Preliminary – це другий тест із серії Кембриджських іспитів, який перевіряє володіння письмовою та усною англійською мовою на середньому рівні (B1).

📌First (FCE) – відповідає рівню В2, може бути також рекомендований для старшокласників середніх навчальних закладів відповідно до листа МОН України (№94 від 08.02.2016) і зараховується як 12 балів з англійської мови (Державна Підсумкова Атестація).

📌Advanced (CAE) є всесвітньо визнаним екзаменом, сертифікат якого приймають ведучі вищі навчальні заклади та компанії всього світу. Навчальні заклади Австралії, Великобританії та Канади приймають сертифікат САЕ на рівні з TOEFL и IELTS при зарахуванні іноземних студентів на навчання.

📌Cambridge Young Learners Exams
Кембриджські іспити для дітей і підлітків. Є декілька варіантів іспиту для різного віку і рівнів володіння мовою: Starters, Movers та Flyers.
Мета іспитів Cambridge Young Learners Exams – підготувати дітей до складання тестів Cambridge ESOL для дорослих.

Нагадуємо, успішне складання міжнародних тестів часто є обов’язковою умовою при вступі до навчального закладу за кордоном, отриманні роботи в іноземній компанії або при переїзді в іншу країну.

 

 .                         

Обирайте свій тест і реєструйтесь якомога швидше!

 

 

Залишити відповідь

Закрити меню