050-432-45-83 centre.lik@gmail.com
Команда лінгвістичного центру ЛІК в Ужгороді

Мовна школа ЛІК – лідер у мовній освіті в Закарпатті, є незалежною мовною школою з 1993р. Мовна школа ЛІК надає широкий спектр послуг у вивченні іноземних мов у форматі позашкільної освіти, від початкового до найвищого рівня групах та індивідуально для дітей та дорослих, в тому числі у підготовці до спеціалізованих тестів та міжнародних мовних іспитів, корпоративне навчання. Ефективна професійна підготовка викладачів іноземних мов з комунікативним підходом одним з найпотужніших сучасних методів у мовній освіті, метою якого є навчити студентів вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі.

Ми одні з перших в Україні почали практично використовувати й розповсюджувати комунікативний підхід ще в 90-х через проведення різних міжнародних конференцій, проектів за участі посольства США, Британської Ради, Ради Європи, європейських університетів). З 2000 року ми є партнером всесвітньої організації мовних шкіл International House. Викладачі школи мають кваліфікацію CELTA (Кембриджський університет) – всесвітньо визнана кваліфікація у викладанні англійської мови як іноземної, є авторами методичних розробок і підручників. Ми прагнемо надати найвищі стандарти мовної освіти та гарантуємо результат. Цікаве та ефективне навчання для дорослих і дітей. Загальна англійська, ділова мова, підготовка до міжнародних екзаменів – обирайте власну програму навчання у будь- який момент (навчальні групи відповідно до вашого поточного мовного рівня, індивідуальні програми).

Мови навчання: англійська, німецька, угорська, словацька, чеська, польська, французька, італійська, іспанська, російська та українська як іноземні.

Наша школа провадить професійну підготовку з комунікативним підходом, одним із найпотужніших сучасних методів у мовній освіті, мета якого – навчити студентів вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі. 

Олена Шенцева

(Директор)

Олена Шенцева
MjcuMDYuMjAxOC0xOTowNTgzMDQ414712
Діти та мовний бар’єр: подолати, неможливо змиритись
ЛІК: Cambridge exams та мовні сертифікати Кембриджу в Ужгороді​
ЛІК: літні табори у першій мовній школі Закарпаття​
Закрити меню