050-432-45-83 centre.lik@gmail.com
Команда лінгвістичного центру ЛІК в Ужгороді
ЛІК – лідер мовної освіти з 1992 року.

Понад 25 років практики комунікативної методики, тисячі вдячних студентів, сотні отриманих сертифікатів та безліч можливостей для освітнього та професійного росту. 

Ми навчаємо різних європейських мов: англійська, німецька, словацька, чеська та італійська. Більш того, ми проводимо заняття й для іноземців, що бажають вивчити українську чи російську мови.

Також ЛІК є офіційним акредитованим центром з прийому Кембриджзьких екзаменів, сертифікати яких визнаються в  понад 130 країнах світу.

LIK не тільки дає можливість зареєстуватись та здати міжнародний екзамен, а й проводить підготовчі курси, якість та професійність  яких вражає навіть найвимогливіших студентів.

“Знати мови означає розширювати свої можливості” – наше кредо, яке ми з року в рік втілюємо в життя.

 
Ласкаво просимо до нашої школи, якщо Ви бажаєте:

✔ вдосконалити володіння мовою

✔ вивчити мову “з нуля”

✔ підготуватись/склати міжнародний екзамен

✔ відвідати цікавезні мовні клуби

✔ Ви – викладач, що не стоїть на місці і прагне навчитися нових методик та отримати сертифікат міжнародного зразку? Тоді Вам також до нас!

Наші переваги:

❗Понад 25 років досвіду!

❗Підтверджена кваліфікація викладачів.
Окрім державного, наші викладачі мають ще й міжнародні дипломи, такі як CELTA, IHС, TKT, Großes Deutsches Sprachdiplom, Grünes Diplom та інші.

❗2015 року ми стали Кембріджським освітнім центром з вивчення англійської мови та підготовки до міжнардних іспитів – Офіційним підготовчим центром Cambridge Assessment English.

❗Ми працюємо за комунікативною методикою – використовуємо перевірені навчальні матеріали та доповнюємо їх власними напрацюваннями (яких є чимало, завдячуючи потужній методичній базі);

❗Окрім майже щотижневих внутрішніх курсів проводимо й тренінги для вчителів та репетиторів з інших шкіл та мовних центрів;

❗Плідно поповнюємо свій арсенал новітніми методиками, щоб зробити кожне заняття ідеальним 😎.

Цей список можна продовжувати ще дуже довго, але саме зараз радимо Вам поспішити зареєструватись на співбесіду та потрапити в найбільш підходящу групу!

 

Наша школа провадить професійну підготовку з комунікативним підходом, одним із найпотужніших сучасних методів у мовній освіті, мета якого – навчити студентів вільно орієнтуватися в іншомовному середовищі. 

Олена Шенцева

(Директор)

Олена Шенцева
MjcuMDYuMjAxOC0xOTowNTgzMDQ414712
Діти та мовний бар’єр: подолати, неможливо змиритись
ЛІК: Cambridge exams та мовні сертифікати Кембриджу в Ужгороді​
ЛІК: літні табори у першій мовній школі Закарпаття​
Закрити меню